7:30 - 15:30
ul. Śrutarska 22, 43-400 Cieszyn
Strona Główna Aktualności Witamy!
Witamy!

Witamy!

Szanowni Państwo!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz mając na uwadze usprawnienie współpracy jest nam niezmiernie miło powitać Was na naszej nowej stronie internetowej.  Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.

Aktualności

Jako Kancelaria dbamy o to, aby nasi Klienci na bieżąco byli świadomi zachodzących zmian w przepisach podatkowych. W związku z tym oprócz standardowych mailów kierowanych bezpośrednio do Klientów w celu poinformowania o tychże zmianach, będziemy również w bardziej szczegółowy sposób opisywać je w formie dłuższego wpisu na naszej stronie w zakładce aktualności. Oczywiście w przypadku kiedy zmiana przepisów będzie dotyczyła bezpośrednio Państwa działalności otrzymacie od nas odpowiedni link przy okazji maila ze stosowną informacją.

Kontakt

Chcąc ułatwić kontakt z Nami w zakładce kontakt udostępniliśmy Państwu wszystkie niezbędne numery telefonów oraz formularz kontaktowy. Równocześnie informujemy, że Nasz główny numer telefonu (338522175) został przekształcony w centralę, dzięki której mogą Państwo od teraz po wybraniu odpowiedniego numeru na klawiaturze telefonu łączyć się bezpośrednio z wybranym działem naszej Kancelarii Podatkowej.

Facebook

Równolegle do samej strony www założony został również profil naszej firmy na platformie facebook (dostępny po kliknięciu w link obok, lub u góry strony w miejscu logo facebooka). Zachęcamy do jego odwiedzenia, zaobserwowania oraz pozostawienia opinii. Dodawane w przyszłości aktualności, będą widoczne również na profilu facebooka.

Profil klienta

Chcąc w pełni usprawnić Naszą współpracę dążymy do uruchomienia usługi, która pozwoli na sprawniejszy obieg dokumentów pomiędzy Państwa firmą oraz Naszą Kancelarią. Ponadto system, nad wprowadzeniem, którego aktualnie pracujemy pozwoli na jeszcze sprawniejszy kontakt oraz pełną kontrolę nad księgowością Państwa firm od strony klienta. Więcej informacji już wkrótce.Dziękujemy za wybranie naszych usług,

Kancelaria Brodaponiedziałek, 08.08.2022

Najnowsze wpisy

Brak elementów do wyświetlenia